|
|
|
|
 |
Rianna
2002-09-03 10:12:58
|
372
|
| Argunnak hívták szegény tigrincset.. de végülis nem a név számít.. :)) |
|
A hozzászólás:
 |
amarok0
2002-09-02 18:18:39
|
370
|
Metska,
sajnos teljesen igazad van a háborgásoddal, de én most ideirok két apró, de nekem örömhirt.
Azt hittem, hogy Hangaroa csak rámhagyja: persze, vmikor fogságban született tigrisek is visszakerülhetnek a természetes élőhelyeikre, s most mit olvasok Cica "zőccségnyúzában"?? Észak-Kinában 10 fogságban született szibériai tigrist engedtek szabadon egy kb. 100 hektáros természetvédelmi területen...(Igaz, van már ott egy pár, s lehet, hogy nemsokára tigris tigrist ér - az ő eredeti vadászterületeikhez képest mindenképp, de akkor is!) Szóval, ez mintha vigasz lenne ...pld Agurért.
A másik, hogy jön "A magyar vadvilágért" bélyeg,
6 euró, 1500 Ft - egy természetvédelmi katasztrófaalap rakná igy le az alapját. Teccik, még ha bármennyi is megy ebből az esetleges hivatalnokok zsebébe... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|