Keresés

Részletes keresés

ezüst_pixel Creative Commons License 2002-09-02 23:14:42 316
Hol vetted a Microphent, vagy rádmaradt? Nem nagyon érdemes hígítani, a forte 400 így is elég "lapos", akkkkora fátyol van rajta:)
Cav Creative Commons License 2002-09-02 22:40:32 315
A http://www.forte-photo.com alatt megtalálhatóak a filmek, meg a papírok adatai, a Fortepan 400-asra 8 percet adtak meg 20 fokon, 6,5 percet 24 fokon Microphennel. A higítást nem írják, gyakorlatban sajnos nem próbáltam még negatívot hívni. Remélem azért segítettem valamit.. :)

Cav

A hozzászólás:
Bodnar.Robert Creative Commons License 2002-09-02 16:31:55 311
Sziasztok!

Tud valaki segíteni: Fortepan 400-as filmet Microphenben mennyi ideig kell hívni, és milyen higítással érdemes? Elsősorban portrék, emberek vannak a képeken.

Előre is köszi: Robi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!