|
|
|
|
 |
ezüst_pixel
2002-09-02 23:14:42
|
316
|
| Hol vetted a Microphent, vagy rádmaradt? Nem nagyon érdemes hígítani, a forte 400 így is elég "lapos", akkkkora fátyol van rajta:) |
|
 |
Cav
2002-09-02 22:40:32
|
315
|
A http://www.forte-photo.com alatt megtalálhatóak a filmek, meg a papírok adatai, a Fortepan 400-asra 8 percet adtak meg 20 fokon, 6,5 percet 24 fokon Microphennel. A higítást nem írják, gyakorlatban sajnos nem próbáltam még negatívot hívni. Remélem azért segítettem valamit.. :)
Cav |
|
A hozzászólás:
 |
Bodnar.Robert
2002-09-02 16:31:55
|
311
|
Sziasztok!
Tud valaki segíteni: Fortepan 400-as filmet Microphenben mennyi ideig kell hívni, és milyen higítással érdemes? Elsősorban portrék, emberek vannak a képeken.
Előre is köszi: Robi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|