Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002-09-03 14:27:23 291
Erre én is kíváncsi lennék.

Engedély : már egy hónapja csekkel az ablakban járok ... a törzskönyvet már 2 hete megküldték a parkolási engedély vajh miért tart ilyen soká ?

A hozzászólás:
Csokis Creative Commons License 2002-09-02 06:37:14 290
Ezen már annyit gondolkodtam, hogy mi van,ha én eleve ott parkolok? Mondjuk elmentem nyaralni, kocsi maradt. El csak nem vontatják? Vagy akkor azokkal a bazi kamionokkal, meg buszokkal jól befalazzák a -mondjuk- kispolákomat?
Előzmény:
kivi Creative Commons License 2002-08-31 00:36:16 289
Holnap filmforgatás lesz az Alkotáson a Schwartzer és a Ráth György között. Ma megjöttek az In-Kalosok, és kiraktak egy rakás megállni tilos táblát a két kis utcába. Én még épp találtam helyet, de nem irigylem azokat akik délután 2 után jöttek haza...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!