|
|
|
|
 |
Csokis
2002-09-02 06:37:14
|
290
|
| Ezen már annyit gondolkodtam, hogy mi van,ha én eleve ott parkolok? Mondjuk elmentem nyaralni, kocsi maradt. El csak nem vontatják? Vagy akkor azokkal a bazi kamionokkal, meg buszokkal jól befalazzák a -mondjuk- kispolákomat? |
|
A hozzászólás:
 |
kivi
2002-08-31 00:36:16
|
289
|
| Holnap filmforgatás lesz az Alkotáson a Schwartzer és a Ráth György között. Ma megjöttek az In-Kalosok, és kiraktak egy rakás megállni tilos táblát a két kis utcába. Én még épp találtam helyet, de nem irigylem azokat akik délután 2 után jöttek haza... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|