Keresés

Részletes keresés

Csokis Creative Commons License 2002-09-02 06:37:14 290
Ezen már annyit gondolkodtam, hogy mi van,ha én eleve ott parkolok? Mondjuk elmentem nyaralni, kocsi maradt. El csak nem vontatják? Vagy akkor azokkal a bazi kamionokkal, meg buszokkal jól befalazzák a -mondjuk- kispolákomat?
A hozzászólás:
kivi Creative Commons License 2002-08-31 00:36:16 289
Holnap filmforgatás lesz az Alkotáson a Schwartzer és a Ráth György között. Ma megjöttek az In-Kalosok, és kiraktak egy rakás megállni tilos táblát a két kis utcába. Én még épp találtam helyet, de nem irigylem azokat akik délután 2 után jöttek haza...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!