Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002-08-30 15:39:43 309
hi rxdns
ye + kék a konica
narancs a zagfa
etc

te mér vagy ilyen márkahű?

üdv.

A hozzászólás:
Rxdns Creative Commons License 2002-08-29 21:29:00 308
sárga = kodak, ződ = fuji? (Ha dia akkor én fujit használok. Meg amugyis :).)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!