|
|
|
|
 |
eke
2002-09-02 17:17:40
|
312
|
nemnyert..
Nekem szögedében hínak, sárgát és zôdet is és mindenki heppi! :-)
Eke |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2002-08-29 21:03:55
|
307
|
hi eke
diát kő a hétvégén a kezelésembe vennem
úgy látom ittena fórumon látenciába reversal bermuda3szög van itta zelőcsalogatásba, valahol megeshet banánnak nézik valahol negának valahol ...
Q1: neked hun hínak(pesten vagy budán)
Q2: mellik technologiával (sárgát ződen, ződet ződen, permutájj)
Q3: te vagy a hepi vagy a labor
a többi Qkk később
kössz |
|
Előzmény:
 |
eke
2002-08-28 23:06:39
|
306
|
| mísa kérd és? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|