Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mcoon Creative Commons License 2002-08-29 10:11:02 10
Az mit jelent, hogy "1 hónapot csak képletesen értettem"???
_Mennyi ideig volt elég egy doboznyi alom?_
Ti az egész dobozt egyszerre borítjátok a tálcába? Vagy valahogy adagoljátok?

Azon kívül, hogy a szilárdat azonnal eltüntetem, nincs valamilyen trükk, hogy tudom minél tisztábban tartani az almot? Úgy, hogy minél tovább tartson a doboznyi? (De nem vagyok Hampipőke, hogy egy sárga guriga, egy fehér guriga!:))

Előzmény:
rover216 Creative Commons License 2002-08-06 00:24:01 8
Szia!

Nem adom föl a harcot! Holnap(ma) újra próbálkozom!

Nálam nagyon bevált az alom főleg azért mert nem volt kellemetlen szag a lakásban! Persze az 1 hónapot csak képletesen értettem!

Mégegyszer köszönöm az infokat!

Szia!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!