Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002-08-29 21:03:55 307
hi eke

diát kő a hétvégén a kezelésembe vennem
úgy látom ittena fórumon látenciába reversal bermuda3szög van itta zelőcsalogatásba, valahol megeshet banánnak nézik valahol negának valahol ...
Q1: neked hun hínak(pesten vagy budán)
Q2: mellik technologiával (sárgát ződen, ződet ződen, permutájj)
Q3: te vagy a hepi vagy a labor
a többi Qkk később
kössz

A hozzászólás:
eke Creative Commons License 2002-08-28 23:06:39 306
mísa kérd és?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2002-08-28 21:13:04 304

eke,
elegánsan kisiklottál a diahívós válasz elől(292?)
akkor most E3 vagy E6 vagy ???
üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!