Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-08-29 10:48:55 24
Hát például engem időnként feszít a vágy, hogy megmutassam amit alkottam... kíváncsi vagyok, mit szólnak hozzá, hat-e rájuk, mi a véleményük, megszeretik-e, stb...

Nem a pejoratív értelemben gondoltam a dicsekvést..:))

A hozzászólás:
sTormy Creative Commons License 2002-08-28 18:32:15 22
Pontosan hogy érted azt, hogy dicsekedni?
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-08-28 16:49:20 21
Köszi, hogy egyáltalán figyelemre méltattál... Örültem ám neki!

Itt is lehet dicsekedni különböző irományokkal, alkotásokkal, ami lehet rajz, képregény, festmény, szobor, stb...

Én spéci kiváncsi vagyok mindefélére!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!