|
|
|
|
 |
Rianna
2002-08-29 10:48:55
|
24
|
Hát például engem időnként feszít a vágy, hogy megmutassam amit alkottam... kíváncsi vagyok, mit szólnak hozzá, hat-e rájuk, mi a véleményük, megszeretik-e, stb...
Nem a pejoratív értelemben gondoltam a dicsekvést..:)) |
|
A hozzászólás:
 |
sTormy
2002-08-28 18:32:15
|
22
|
| Pontosan hogy érted azt, hogy dicsekedni? |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2002-08-28 16:49:20
|
21
|
Köszi, hogy egyáltalán figyelemre méltattál... Örültem ám neki!
Itt is lehet dicsekedni különböző irományokkal, alkotásokkal, ami lehet rajz, képregény, festmény, szobor, stb...
Én spéci kiváncsi vagyok mindefélére! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|