|
|
|
|
 |
rolanddiver1
2002-09-05 00:18:25
|
257
|
| Ugy latom, a froum kezd halodni, pedig ez egy tuti tema. Buvarfotosok irjatok hozzaszolasokat. |
|
A hozzászólás:
 |
bali1a
2002-08-28 12:45:18
|
256
|
Sziasztok!
Itt találtok vaku árakat és némi technikai adatot:
http://diversdiscount.com/resources/frameset.asp?src=http://diversdiscount.com/shop/product.asp?category=540
http://www.camerasunderwater.co.uk/web_site/sea_sea/framesets/ys25dx.html
http://www.freeweb.hu/ikelite
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|