Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
eke Creative Commons License 2002-08-27 08:17:47 294
Természetsen megint nagyot hibádztam, nálam sem átfojó desztvízben mosódik a dia, henm a kimosott dia van bidesztvízben öblítve...
Menjek a mea culpába vagy beéritek ennyivel :-)
Minednesetre a vcentirfugánál még a leg?sibb cseptelenítés is 1000x jobb!
Eke
Előzmény:
Cav Creative Commons License 2002-08-27 03:00:47 293
Mossunk először csapvízzel, aztán desztvízzel is, és mindenki boldog.. :))

Cav

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!