Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2002-08-26 23:57:42 292
háj eke

mielőtt még a dapa forradalmasíccsa a zemulziótekknikát, meksúgom hogy a cserzettség meg a cserzés az 2 külömböző dolog.(fogod?) mega zselatin duzzadása aza harmadik. (vetted?)
demivana kúlabba.
assziszi a dapa mijóta kiszűrik a kavicsokat a vízból hogy rá nem vonatkozika saját jelmondata:
ne menny setét uccába ha nem kötelező.

nade eke neked tán nema zE3 a favoritod?
tuttad aszt hogy job heleken másképp híjják a sárga mega ződ diákat?
te egy sárgával állszle miközbe te ződ vagy?

báj

Előzmény:
eke Creative Commons License 2002-08-26 22:16:16 291
"...a mészsóknak az emulziós oldalon nagyon komoly cserző szerepük is van. "

Ebben mennyi a tudomány? És ha ez nem csak "tapasztalat" hanem elôírás akkor kíváncsian várom, hogy a használt vizek keménysége milyen korrelációt mutat a dialaborok panaszmentességével?
szvsz a diáim hívásánál használt bidesztvíz okán elmaradó felületi foltosodást soha nem hiányoltam. Hibáztam?
Eke

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!