Keresés

Részletes keresés

Vandorr Creative Commons License 2002-08-26 23:11:46 257
Egy kis fizetésemeléssel nem próbálkoztál?
A hozzászólás:
szipeter Creative Commons License 2002-08-26 15:48:45 256
Sziasztok!

Mit lehet tenni, ha pl a dokkmunkasok tesznek arra, hogy dolgozniuk kellene, helyette setalgatnak a szigeten osszevissza. Ott van mellettuk nehany barakk, de nem am ott laknanak, epitenek maguknak kunyhot jo messze, hu, de felidegesitett ez a dolog. Tud valaki valami tanacsot adni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!