|
|
|
|
 |
jarlaxe
2002-08-31 23:42:33
|
199
|
| úgy van. az isteneket ugyanis saját létsíkjukon nem lehet megölni. raist ezért is akarta átcsalogatni thakisist a kapun, hogy aztán a legyengült kirájnőt jól megfingassa. de a kapu előtt találkozott caramonnal, akinek a gondalatiból kiolvasta, hogy mi is történne akkor, ha legyőzi a sötétség királyőjét. neki sem teccett, amit látott, ezért inkább feláldozta magát. ezért cserébe viszont paladine oltalomba vette a lelkét, és megóvta a szenvedések egy részétől... |
|
A hozzászólás:
 |
Sir Dryden
2002-08-24 08:58:42
|
187
|
Ja tényleg, régen volt már, amikor olvastam,:-)
"Caramon emlékeiben(aki volt a jövőben) meglátta mivé válik, ezért visszalépett, a botját visszaküldte Caramonnal a résen, és hagyta, hogy Thakisis szétszedje. Végül is önfeláldozta magát."
Na ez szerintem is így van, de sztem csak nyerésre állt, vagyis akkor még nem győzött, de utána kéne olvasnom..:-)
|
|
Előzmény:
 |
Valheru
2002-08-24 01:40:01
|
186
|
Nos a valheru elnevezés Raymond. E. Feist bácsi által teremtett világból származik. Sárkányúr. Nem egy egyén neve, hanem a népé. Ha részletesebben érdekel leírom, ma még részletesebben, olvasd el a könyveket(Mágus:tanítvány, Mágus:mester, Ezüsttövis, stb.). Érdemes.
Szerintem Raist legyőzte Thakisist, isten lett, stb, de Caramon emlékeiben(aki volt a jövőben) meglátta mivé válik, ezért visszalépett, a botját visszaküldte Caramonnal a résen, és hagyta, hogy Thakisis szétszedje. Végül is önfeláldozta magát. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|