Keresés

Részletes keresés

Del__ Creative Commons License 2002-08-23 09:33:50 252
Nekem mindössze egyszer párásodott egy hét alatt, akkor is csak az említett körülmények között. Teljesen mezei, minden optikusnál beszerezhető párátlanító spray-t fújtam a lencse mindkét oldalára és ez tökéletesen elégnek bizonyult. Ráadásul felétek még a víz is melegebb, szóval ennek mindenképpen segítenie kell...
A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2002-08-23 06:14:38 251
A kollegámnak minden merülésen párásodik a tokja.
(A40-eshez) Egyenlőre csak teletömi mindenféle nedvszívó tasakal, de nem tudom mikor talál rá megoldást...

Előzmény:
Del__ Creative Commons License 2002-08-22 22:01:56 250
Szia eFi!

Hah, milyen kicsi is ez az ország ugye? ;)

Nekem is abszolút pozitívak a tapasztalataim, de arra azért kíváncsi lennék, hogy 44 méteren nem párásodott a lencséd? Nekem 46-on belülről picit párásodott a tok, először meg is ijedtem, hogy bejutott némi víz, de szerintem inkább csak a bent lévő levegőből csapódott ki a nedvesség. Később, amikor feljebb mentem kitisztult a lencse, gondolom a víz hőmérséklete emelkedett egy picit. A hét elején használtam párátlanítót, nem tudom meddig elég egy kezelés, de ezek szerint nem árt többször is lekezelni a tokot. Neked ezzel nem volt gondod?

vaku. Igen, én is ezt néztem ki magamnak, de az áráról csak kb. elképzelésem van, lévén kishazánkban egy ilyen vaku rendelésekor igencsak levennének (ergo amit mondanak az messze nem reális). Amúgy a tartókart és az alapot nem kell hozzá megrendelni, használtan is beszerezhetőek lévén ezek univerzális darabok. Te amúgy milyen árat tudsz?

Del

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!