|
|
|
|
 |
MKyki
2010-07-12 14:39:04
|
4
|
Sziasztok! Született a fókabarna ósziámi cicánknak és házicica mamának 4 kiscicája (3 fiú, 1 kislány). A kiscicák 7 hetesek múltak, sötétbarna színű a szőrük, a szemük már borostyán sárga. A kiscicák nagyon kedvesek és emberszeretőek és minden szeretetet dorombolással hálálnak meg. Teljesen szobatiszták és játékosak. Szeretnénk nekik szerető gazdát találni, mert ha nem sikerül, akkor menhelyre kell őket beadni, és nagyon sajnálnánk őket, de sajnos panelben nem tudunk a már meglevő 2 cica mellé többet befogadni.
Remélem tudtok segíteni! |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|