Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2002-08-16 16:57:01 272
Ne viccez mán!

Ettől olcsóbb nem igen van.
Használtban a HAMA is 22e.

Ha nagyon kell a Soligor kicsit olcsóbbért, akkor mailban írj.

Százbolha

Előzmény:
imehesz Creative Commons License 2002-08-16 10:37:54 271
udv mindenkinek!

gondoltam ide is beirok :)

tud valaki egy vaku-fenymerot (valami ujabbat o'cso'n :))) )
mert neztem soligor 2-est, 30e korul van! az egy kicsit sokkkk....

elore is koszi...

i

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!