Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mash Creative Commons License 2002-08-16 10:28:22 62
egyetértek veled is meg potoccsivel is, mert végül is egyről beszéltek, beszélünk!
egzszer és végleg lekellene zárni ezt a fajta háborúskodást!
Előzmény:
Dugó Creative Commons License 2002-08-15 15:40:14 36
Nem megmagyarázni kell a történteket, hanem tenni ellene!
Marha jó, hogy mindenki ennyire vágja ezt a témát. Ki a hibás ki nem, ki kezdte ect...

Akkor már csak az érdekelne miért nem történik valami annak érdekében, hogy ne legyenek hasonló jelenetek. Mindkét fél sajnálkozik, de egyik sem tesz ellene. Pedig sokan vannak itt közülünk olyanok akik ismerik ezeet a rendbontókat!!!
Ezek az emberek egyébként megérdemlik a sorsukat. Egyszer ők vernek, másszor őket verik. Legtöbb esetben ők választották.

Épeszű ember elítéli az ezeket az akciókat!
Pro-contra mindkét fél részéről, hovatartozástól függetlenül.

Tegnap ezzel az akcióval megint sok ezer szurkolót vesztett a Magyar Futball! Olyanokat, akik már régen voltak mérkőzésen, a jegyet is csak nyerték esetleg. Látva a H szektorban lévő történteket ismét elmegy a kedvük attól, hogy esetleg focimecsre járjanak. Pedig tegnap jól érezték magukat... egész a második félidő közepéig...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!