|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kajlov8
2002-08-16 10:24:38
|
61
|
Neked nem fogok semmit bizonygatni kicsibogár,
leszarom mit hiszel s mit nem, amit elértetek ezzel, örök utálat veletek szemben.
és szerinted mennyire európai, hogy egy kis zrika miatt kedveSS barátod buszmegállóba hív verekedni?
Beszari vagyok hogy ezt nem veszem fel?
Döntse el ki-ki neveltetése (erről mindig béla jut eszembe) és értékrendje szerint.
On.
A Ferencváros-AEL meccs után és közben semmilyen rendbontás nem történt, sőt néhány szurkoló sálat és egyéb relikviákat cserélt és megtapsolta egymást.
Részemről ennyi
Gratula a bravúrXhez!!!
HAJRÁ FRADI! |
|
Előzmény:
 |
lg18
2002-08-15 18:18:57
|
53
|
| nagyot mondani én is tudok, 14 évesek voltunk és öten, amikor a nyugatinál összetatálkoztunk vagy 200 zölddel...a többit el tudod képzelni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|