|
|
|
|
 |
Real Drugs
2002-08-16 07:41:27
|
153
|
| Nagyon jók voltak, főleg a régi autók voltak szépek, a Mercedes motor és a Senna meg Prost sisakok tetszettek. |
|
A hozzászólás:
 |
Ayreon
2002-08-15 21:29:30
|
152
|
Franc se pesti! A fanatizmus vitt ki a Szigetről.
RealDrugs: Hogy tetszett? |
|
Előzmény:
 |
Ayreon
2002-08-15 15:24:33
|
149
|
Voltatok az Árkádban, az Őrs vezér téren?
Nna, az a nem semmi! Jordan szimulátor is volt, meg kb. 5 méteres sor előtte, úgyhogy nem tudtam kipróbálni, de volt (asszem) 2000 Jordan F1 gép is kiállítva... csodás volt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|