Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Real Drugs Creative Commons License 2002-08-16 07:41:27 153
Nagyon jók voltak, főleg a régi autók voltak szépek, a Mercedes motor és a Senna meg Prost sisakok tetszettek.
A hozzászólás:
Ayreon Creative Commons License 2002-08-15 21:29:30 152
Franc se pesti! A fanatizmus vitt ki a Szigetről.

RealDrugs: Hogy tetszett?

Előzmény:
Ayreon Creative Commons License 2002-08-15 15:24:33 149
Voltatok az Árkádban, az Őrs vezér téren?
Nna, az a nem semmi! Jordan szimulátor is volt, meg kb. 5 méteres sor előtte, úgyhogy nem tudtam kipróbálni, de volt (asszem) 2000 Jordan F1 gép is kiállítva... csodás volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!