Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Velemenymondo Creative Commons License 2002-08-15 17:54:17 52
Pontositok : A Fradi palya szomszedsagabn ... igy megfelel , DINO ? :)
Előzmény:
DINO Creative Commons License 2002-08-15 17:50:17 51
Strong!

Magadba nézni inkább neked kéne!
Vedd már észre, hogy bohócot csinálsz magadból!
Az egészséges zrikálással nem lenne semmi gond.

Ja, már sokadszorra említed, ezért mondom: A Népliget egyetlen négyzetcentije sem része a IX. kerületnek. Ettől persze még nyugodtan járkálj arra!

-Dino-

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!