Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Lorinc_d Creative Commons License 2002-08-15 17:14:40 49
Ez OK, csak eppen nem lehet megvalositani :-(

Latod meg a neten is az megy ejjel-nappal hogy talalkozzunkosztleverlekmintvakapoharat, akkor a valosag miert lenne mas?

Előzmény:
potocsi Creative Commons License 2002-08-15 14:51:39 35
STOP!

Mindegy kikezdte, ezt ugysem tudjuk eldönteni. DE!

MINDÖKRE legyen vége a HÁBORÚZÁSNAK a stadionokban.

S szégyelljék magukat akik tegnap verekedtek, LEJÁRATTÁK a HAZÁNKAT, miközben egy hősiesen küzdő csapat okán megsüvegelné MAGYARORSZÁGOT Európa.

Már egyszer leírtam vmelyik fórumon, az ilyen harcosok menjenek el K1 harcosknak. Ott pénz is kaphatnak, nem is keveset, igaz akár nyomorékok is lehetnek.
DE A STADIONOKAT KERÜLJÉK EL.

ELLENFELEK LEHETÜNK, SŐT KELL IS HOGY LEGYÜNK DE NEM ELLENSÉGEK!!!!!

Köszi, hogy meghallgattatok.

üdv

HAJRÁ MAGYARORSZÁG! HAJRÁ FRADI!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!