Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Roudi Creative Commons License 2002-08-15 15:45:44 37
Az a baj, hogy ezzel az ég világon senkire nem lehet hatni.

A szép szó nem használ, az erőszak sem használ... nem tudom mi használna.
Egy történetet tudok... még a tévében láttam egy UTE-Fradi meccs előtt, hogy kamerával lementek a metró aluljáróba, ahol elég sok helyen volt olvasható az ISM akkori legújabb találmánya "Szurkolj! Ne háborúzz!"...
Odament a riporter egy szurkolóhoz (előre szólok, hogy ez teljességgel csapatfüggetlen, mindenhol vannak ilyen emberek) és megkérdezte mit jelent számára ez a mondat...
A fickó kicsit spicces volt már, ezért jól megkapaszkodott és úgy mondta:
"Azt, hogy ne szúrkojjá, hanem üssé!"

Mellesleg valamit meglepődve olvastam... miből gondoljam azt akárki, hogy mikor egy focista a szurkolókról nyilatkozik az rá gondol?
Persze mikor egy idegenbeli meccs után beszélnek arról a 200 emberről aki elutazott a csapattal, akkor rendben van, de hazai meccsen pl 4000 ember van kinn, a játékos pedig megköszöni a "népes" szurkolótábornak a bíztatást... ez is csak annak a 250 nek szólt akik előző héten elutaztak?

Más: El lehet vegyülni?
Ha mi fehérvárról mondjuk jó esetben százan elmegyünk az üllői útra kifelé menet el tudnék vegyülni, ha nem akarok verekedni? Mondjatok már erre egy jó tippet, mert akkor újra elmegyek majd hozzátok... ehhez hozzáteszem, hogy legutóbb az ég világon semmi nem történt... kellemesen csalódtam.

A fentiektől eltekintve a topic nem egymás szidalmazására nyílott, csupán kiváncsi voltam tud-e valaki valamit miért kellett a "MAGYAROKNAK" egymásnak esni.
Szomorúan láttam, főként azután ami nálunk történt nemrég a Siófok ellen...

Előzmény:
potocsi Creative Commons License 2002-08-15 14:51:39 35
STOP!

Mindegy kikezdte, ezt ugysem tudjuk eldönteni. DE!

MINDÖKRE legyen vége a HÁBORÚZÁSNAK a stadionokban.

S szégyelljék magukat akik tegnap verekedtek, LEJÁRATTÁK a HAZÁNKAT, miközben egy hősiesen küzdő csapat okán megsüvegelné MAGYARORSZÁGOT Európa.

Már egyszer leírtam vmelyik fórumon, az ilyen harcosok menjenek el K1 harcosknak. Ott pénz is kaphatnak, nem is keveset, igaz akár nyomorékok is lehetnek.
DE A STADIONOKAT KERÜLJÉK EL.

ELLENFELEK LEHETÜNK, SŐT KELL IS HOGY LEGYÜNK DE NEM ELLENSÉGEK!!!!!

Köszi, hogy meghallgattatok.

üdv

HAJRÁ MAGYARORSZÁG! HAJRÁ FRADI!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!