Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Csülök Creative Commons License 2002-08-15 14:39:20 31
kavics76 szólj bele nyugodtan. Van igazság abban, amit mondasz, csak azt nem értem, miért pont a futballpályán "önazonosulnak" ? Miért kell a másikat pofánvágni, mert én éppen "önazonosulok"? Eszem ágában sincs magamat az általad említett urakhoz hasonlítani, sőt. Azért azt elmondanám, hogy én harminc-harmincöt évvel ezelőtt még Albert Flóriék idején utaztam az osztálytársaimmal Fehérvárra, Szombathelyre sőt még a távoli Újpestre is a csapat után. Ezért aztán, ha megbocsátasz, baromira nem érdekel, hogy nem rólam beszél a meccs után Kriston, vagy Gyepes. Nyilasiékért még kijártam a szentélybe, aztán snitt, illetve utoljára az ithoni BL meccsekre még kimentem pár éve. Megigérem, hogy a legközelebi Bajnokok Ligás Fradi meccseire (selejtező renonsz! :) ), majd kimegyek elvegyülmi...
Előzmény:
kavics76 Creative Commons License 2002-08-15 13:59:49 18
Már megbocsáss, hogy beleszólok, de engedelmeddel egy-két észrevétel:
Valszeg' minden táborban vannak zsidók, cigányok, MAGYAROK, jobbosok, balosok, fiatalok, öregek... így van.
Vannak olyan csoportok, akik kinyilványítják, hova tartoznak, ok ezzel azt is nyíltan vállalják, hogy ha az o szemléletükkel ellenkezo szemléletuek tömörülnek, és félreértések adódnak, akkor felveszik a küzdelmet (nem feltétlenül ökölharcra gondolok)!
Sajna vagy hál' istennek, olyan idoket élünk, amikor ezek a dolgok a mindennapjaink részei, így MINDENHOOL ott vannak!
Tök igazad van, ha te ebben nem akarsz részt venni, akkor nem veszel részt, ettol még lehetsz FRADISTA!
DE! Sosem hasonlíthatod magad olyan emberekhez, akik utaznak mindenhová, minden idoben a csapattal! Mert meccsek végén, nem rólad beszél Leandro, Lipcsei, Szucs vagy Gera, hanem azokról, akik mindenhol, minden körülmények között vállalják és buzdítják csapatukat!
Nekik azok az emberek érnek vmit, akik hallatják a hangukat és rázzák a rácsokat, mert ok állnak mellettük Splitben, Limassolban, Békéscsabán, Újpesten!
Neked másnap lesz új, az, ami ezeknek a srácoknak addigra már csak egy tegnapi élmény!
Ok addigra már kibeszélik, kielemzik, átértékelik, azt, amit te csak másnap reggel tudsz meg!
Nincs igazán alapod ahhoz, hogy hírek alapján vitatkozz olyanokkal, akik átélték!
Ha meg nem akarsz boxba keveredni, akkor nem keveredsz, ez ilyen egyszeru! Van 17.000-18.000 hely, el lehet vegyülni, emiatt ne hagyd ki KEDVENCEID meccseit!

Remélem nem bántottalak meg!

HAJRÁ FRADI!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!