Keresés

Részletes keresés

CHH76 Creative Commons License 2002-08-15 14:26:53 26
"30 "bátor" kopasz faszagyerek rugdos a földön 1 szerencsétlen angol srácot"
Ez igaz????!

Egyébként, én reméltem, hogy az Magyar-Olasz meccs után történtek nem fognak megismétlődni. Kár érte.
Intruder1899 Creative Commons License 2002-08-15 14:22:51 25
Ezeket felőlem is üthetik.
A hozzászólás:
IMMORT4L Creative Commons License 2002-08-15 14:20:25 23
Én leszarom mi van Angliában vagy Olaszországban, de azt tudom, hogy amikor tegnap a metróból feljövet közelről láttam, ahogy 30 "bátor" kopasz faszagyerek rugdos a földön 1 szerencsétlen angol srácot, na akkor szégyeltem, hogy magyar vagyok, és elment a kedvem az egész kibaszott meccstől. Csak azt sajnáltam, hogy a rendőrök nem verték agyon gumibottal az egész szarházi csürhét, bár így is azok fognak sírni a "ReTeK Klubban", hogy mennyire megbántalmazták őket a rendőrbácsik...
Előzmény:
Intruder1899 Creative Commons License 2002-08-15 14:04:26 19
Látod, te egy tipikusan ReTeK Klubbon felnőt maszopos vagy.
Fingod nincs, hogy mi is történik a stadionokban, talán ha egyszer voltál meccsen, de ítélkezel.
Te vagy, aki elhiszi, hogy angliában nincsenek már balhék, mert mindenkitől ezt hallod, látod Olaszo.-val is megvezettek.

Olvasod azt a hülye könyvet a papától, és azt hiszed tudsz valamit. Az a legszebb, hogy az igazságnak még csak a környékén sem vagy...

De ezzel nem lenne gond, generációk nőttek fel a "szomszédok" és hasonszőrű szarokon, de ha lehet itt ne...
Itt elég sok ember van aki kijár stadionokba, úgyhogy nekünk ne add elő, hogy mi van a magyar fociban.

Azzal, hogy elítéled a huliganizmust egyetértek, de a hülyeséget ne itt szajkózd!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!