|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kavics76
2002-08-15 14:09:08
|
21
|
Ezeket a bartus könyvben olvastad?
Ha vkit. koröznek gyilkosságért, az nem utazik és nincs ott minden meccsen, foleg nem rivaldafényben...
Nem csak a volt Seres-vonal jár meccsre, és nem csak az Ülloi úton!
Vagy te is közulük vagy, hogy ilyen jól informált vagy?
Esetleg nálad is van a pénzbol? |
|
Előzmény:
 |
Brutal Veteran
2002-08-15 13:43:50
|
16
|
Látod erröl beszélek.
Nem a Haladás szurkolóival van bajom, hanem úgy általánosságban arról, hogy nem azért mentek a lelátóra, hogy a saját csapatodat buzditsátok, hanem , hogy jó hangosan lekurvanyázzátok a másikat, cigány-paraszt verseket mondjatok, stb.... Mennyire más az amikor pl. olaszoknál lehet hallani az Aida bevonulási indulót (nem azt kell lemásolni, bár volt már arra is kisérlet:).
(tudom ott is van szurkálás 2-3 évente...)
A Fradinak meg jól emléxünk a BL-s szereplésére , utána meg a seres csapat jól lenyúlta a BL pénzt, a hordáit meg bezavarta, törni zúzni (akkor voltak az állandó huligánkodások), csak azért , hogy jól bevédhesse a stadiont , még soksok pénzért. És erröl a Bodnárgyúrógengszter ugyanúgy tehet, mint a gyilkosságért körözött vezérszurkoló. Aki majdhogynem sztár , nyilatkozik az FHM-nek, MaiLapnak stb.
Ez a vicc!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|