Keresés

Részletes keresés

Intruder1899 Creative Commons License 2002-08-15 14:13:01 22
NEM CSAK ENNYIT MONDOTT!!

Segítsek?!

Játszátok az eszeteket
1 forintot nem értek ti

Ki nem ér egy forintot? Szerintem az a sok köcsög nem ér egy forintot, aki kimegy a MU buszához visitozni, hogy: Déviiiid Plííííz!! és társaik.
Akik csak fikázni tudnak, és előítéleteket gyártani. Meg a divatos meccsekre kimenni.
Szerintem ők nem érnek egy fillért se!!

Intruder1899 Creative Commons License 2002-08-15 14:07:28 20
Azért mert Ig18 cigányozik itt a neten azért nem mersz kijönni egy meccsre?

Ez nagyon komoly. Mondom, semmi baj, maradj otthon, de ne akarj nekünk ideológiát gyártani a saját félelmedhez.

kavics76 Creative Commons License 2002-08-15 13:59:49 18
Már megbocsáss, hogy beleszólok, de engedelmeddel egy-két észrevétel:
Valszeg' minden táborban vannak zsidók, cigányok, MAGYAROK, jobbosok, balosok, fiatalok, öregek... így van.
Vannak olyan csoportok, akik kinyilványítják, hova tartoznak, ok ezzel azt is nyíltan vállalják, hogy ha az o szemléletükkel ellenkezo szemléletuek tömörülnek, és félreértések adódnak, akkor felveszik a küzdelmet (nem feltétlenül ökölharcra gondolok)!
Sajna vagy hál' istennek, olyan idoket élünk, amikor ezek a dolgok a mindennapjaink részei, így MINDENHOOL ott vannak!
Tök igazad van, ha te ebben nem akarsz részt venni, akkor nem veszel részt, ettol még lehetsz FRADISTA!
DE! Sosem hasonlíthatod magad olyan emberekhez, akik utaznak mindenhová, minden idoben a csapattal! Mert meccsek végén, nem rólad beszél Leandro, Lipcsei, Szucs vagy Gera, hanem azokról, akik mindenhol, minden körülmények között vállalják és buzdítják csapatukat!
Nekik azok az emberek érnek vmit, akik hallatják a hangukat és rázzák a rácsokat, mert ok állnak mellettük Splitben, Limassolban, Békéscsabán, Újpesten!
Neked másnap lesz új, az, ami ezeknek a srácoknak addigra már csak egy tegnapi élmény!
Ok addigra már kibeszélik, kielemzik, átértékelik, azt, amit te csak másnap reggel tudsz meg!
Nincs igazán alapod ahhoz, hogy hírek alapján vitatkozz olyanokkal, akik átélték!
Ha meg nem akarsz boxba keveredni, akkor nem keveredsz, ez ilyen egyszeru! Van 17.000-18.000 hely, el lehet vegyülni, emiatt ne hagyd ki KEDVENCEID meccseit!

Remélem nem bántottalak meg!

HAJRÁ FRADI!!!

A hozzászólás:
Csülök Creative Commons License 2002-08-15 13:32:15 15
Intruder1899 Szerintem pedig, összesen annyit mondott, hogy a politikának, meg származásnak, meg más ilyen baromságnak semmi köze a focihoz, meg a Fradihoz se!! Ez egszerűen elmebaj, de egy 100 évesnél régebbi klub, sőt "Club", majd átvészeli ezt is. Az meg, hogy megyek-e meccsre, vagy sem, az az én ügyem, ahogy Hofi mondta annak idején, abba nem lehet belebeszélni, sőt még pofázni se'. Már engedelmeddel, jóbarát...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!