|
|
|
|
 |
Attilio
2002-08-15 13:00:53
|
145
|
| egyik szemem sir másik nevet....örülök hogy Baumgartner pont a Jordanben kezdi az F1 es szereplését de aggódom hogy emiatt megnő a divat-Jordan-rajongók száma... |
|
A hozzászólás:
 |
Ayreon
2002-08-15 12:52:58
|
144
|
A többiek csendesen figyelnek.:)
Mit szólsz Baumgartner Jordanes szerepléséhez?
Még a végén gyorsbeszédű barátunk F1 pilóta lesz... |
|
Előzmény:
 |
Attilio
2002-08-15 12:27:18
|
142
|
| ejnye hová lettek a "többiek" ? ...ja hjogy sose voltak itt többiek ? :)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|