Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2002-08-15 13:00:53 145
egyik szemem sir másik nevet....örülök hogy Baumgartner pont a Jordanben kezdi az F1 es szereplését de aggódom hogy emiatt megnő a divat-Jordan-rajongók száma...
A hozzászólás:
Ayreon Creative Commons License 2002-08-15 12:52:58 144
A többiek csendesen figyelnek.:)

Mit szólsz Baumgartner Jordanes szerepléséhez?
Még a végén gyorsbeszédű barátunk F1 pilóta lesz...

Előzmény:
Attilio Creative Commons License 2002-08-15 12:27:18 142
ejnye hová lettek a "többiek" ? ...ja hjogy sose voltak itt többiek ? :))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!