|
|
|
|
 |
Csülök
2002-08-15 12:45:48
|
13
|
| Gratuala! Egyetlen mondatoddal bebizonyítottad, hogy Brutal Veteran-nak tökéletesen igaza van... :( |
|
A hozzászólás:
 |
Intruder1899
2002-08-15 12:39:04
|
12
|
| Te meg a nagy komoly felnőtt maszopos bácsi, aki a pléjbojra recskázik.... |
|
Előzmény:
 |
Brutal Veteran
2002-08-15 12:26:00
|
10
|
Gyerekek vagytok!
Játszátok az eszeteket, zsidóztok, cigányoztok, rendőröztök, parasztoztok...
Most öszintén, melyik csapat szurkolótáborában nincsenek meg a föntebb emlitettek?
Azt meg hozzátenném, hogy a Seres féle horda miatt tart itt a magyar szurkolás ahol!
Egy forintot nem értek ti .
Miért nem tudtok úgy tekinteni a másikra mint vetélytársra, miért csak mint ellenségre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|