|
|
|
|
 |
Intruder1899
2002-08-15 12:39:04
|
12
|
| Te meg a nagy komoly felnőtt maszopos bácsi, aki a pléjbojra recskázik.... |
|
 |
marble
2002-08-15 12:28:27
|
11
|
| Who the fuck is Seres??? |
|
A hozzászólás:
 |
Brutal Veteran
2002-08-15 12:26:00
|
10
|
Gyerekek vagytok!
Játszátok az eszeteket, zsidóztok, cigányoztok, rendőröztök, parasztoztok...
Most öszintén, melyik csapat szurkolótáborában nincsenek meg a föntebb emlitettek?
Azt meg hozzátenném, hogy a Seres féle horda miatt tart itt a magyar szurkolás ahol!
Egy forintot nem értek ti .
Miért nem tudtok úgy tekinteni a másikra mint vetélytársra, miért csak mint ellenségre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|