|
|
|
|
 |
__Tibi
2002-08-15 10:16:16
|
6
|
Legfeljebb lézengett a pályán. Ha csak őt mentek nézni, akkor nem csodálom, hogy inkább verekedtek:o)
|
|
A hozzászólás:
 |
bearnie
2002-08-15 09:38:12
|
5
|
Én ott ültem a félpályánál ahova kijöttek a rohamrendőrök mert ott torlódtak össze az üldözöttek és üldözők, de én sem tudom mi történt pontosan. Annyit láttam, hogy verekedés van egy szektorral odébb, aztán futás ezerrel felénk, jönnek a rohamosok és mire odaértek mindenki szétszéledt.
Az egészben az a legfurcsább, hogy a francba lehetnek valakik ennyire ostobák, hogy befizetik a 6000 Ft.-ot és le se szarják, hogy tőlük 5 méterre Giggs szaladgál a pályán, ehelyett egymást ütik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|