Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-08-13 13:59:39 15
Hát igen.. remélem mások is idetévednek idővel! :))
A hozzászólás:
gyalogdémon Creative Commons License 2002-08-13 13:48:21 14
aranyos:))
sajna nem sokan lehetnek, itt kis hazánkban, akik megélnek az iirásból, és semmi mást csinálniuk nem kell mellette... és, amennyire belelátok ezekbe a dolgokba (nem nagyon), nem is lesz ez másképp a közeljövőben. node addigis, találunk magunknak ilyen topikokat, hogy megmutassuk egymásnak, amit, nem?:)
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-08-13 13:23:26 13
Azért egy régesrégi írásom is felkerült a netre.. gyerekfejjel írtam, mint OKTV dolgozatot..:))
Kutyák, macskák, barátságok címmel...

Anno 16 éves fejjel körmöltem ezeket Adyligeten...)) a körülmények kiderülnek az írásból.

Egyébként az állatismertetőket mint olyanokat - sajnos - nem én írom, bár ezek megjelennek két erdélyi folyóiratban is.. De hát csak itt lelhetők fel... Bárha írhatnék egy ilyen könyvet is! :)) azaz inkább az a lényeg, hogy valaki fizessen érte és kiadják! :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!