|
|
|
|
 |
gyalogdémon
2002-08-13 13:48:21
|
14
|
aranyos:))
sajna nem sokan lehetnek, itt kis hazánkban, akik megélnek az iirásból, és semmi mást csinálniuk nem kell mellette... és, amennyire belelátok ezekbe a dolgokba (nem nagyon), nem is lesz ez másképp a közeljövőben. node addigis, találunk magunknak ilyen topikokat, hogy megmutassuk egymásnak, amit, nem?:) |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2002-08-13 13:23:26
|
13
|
Azért egy régesrégi írásom is felkerült a netre.. gyerekfejjel írtam, mint OKTV dolgozatot..:))
Kutyák, macskák, barátságok címmel...
Anno 16 éves fejjel körmöltem ezeket Adyligeten...)) a körülmények kiderülnek az írásból.
Egyébként az állatismertetőket mint olyanokat - sajnos - nem én írom, bár ezek megjelennek két erdélyi folyóiratban is.. De hát csak itt lelhetők fel... Bárha írhatnék egy ilyen könyvet is! :)) azaz inkább az a lényeg, hogy valaki fizessen érte és kiadják! :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|