|
|
|
|
 |
Del__
2002-08-14 12:11:30
|
248
|
A tokot a Digitcam-en keresztül vettem, a fókusz patch pedig fent van a gépen, de vízalatt azért kicsit más a szitu, mint idefent. Amúgy az igazat megvallva nagyon nem voltak fókuszgondjaim, néhányszor előfordult ugyan, hogy árnyékosabb helyeken nem tudott valamire ráállni a gép, ilyenkor jött jól a fókusz lock. Szóval összességében én csak pozitívumokat tudok mondani erről a megoldásról.
A képeken még dolgozom (le kell őket butítanom kisebbre), de kaptam egy ígéretet, hogy valaki felrakja őket netre és akkor gond nélkül meg lehet majd nézni őket. |
|
A hozzászólás:
 |
bernis
2002-08-12 17:18:17
|
247
|
Del!
Az Lx.hu digitcam rovatában az A40 topicban van egy link, ahonnan le lehet tölteni egy progit, ami állítólag javít az A40 fókusz problémáin. Atokot hol vetted, mert engem is érdekelne? (A fotók meg különösen.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|