|
|
|
|
 |
gyalogdémon
2002-08-12 14:57:13
|
11
|
:) köszönöm:)
no igen, a mek-et kész dolgokhoz találták ki... és úgy működik, hogy levélben el kell küldeni az iirást valamelyik könyvtáros bácsihoz, és ő bepakolja... de ezt valahol le is iirják ők érthetőbben meg célirányosabban is. és amennyire én tudom, bármit felvesznek, mert rendesek:)
|
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2002-08-12 14:51:15
|
10
|
A MEK-re rátaláltam már korábban, de nem tudtam, hogy bárki publikálhat náluk.. most is nézegettem, de még nem jöttem rá hogyan működik.
Aztán meg gondolom akkor érdemes, ha már komplett művet lehet kitenni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|