|
|
|
|
 |
nj
2002-08-14 22:14:25
|
237
|
Ez igaz, de most nem valódi csapatot állítunk össze, hanem All Star-gárdát- És hát most kit hagyjak ki szerinted a "vízhordókért"? :-)
Neeskenst? Bergkampot? Gullitot? Amúgy Neeskens és Gullit játszott hátvédet is (az előbbi pl. a '71-es BEK-döntőn jobbhátvédet, utóbbi söprögetőt a PSV-ben és a válogatottban is), tehát azért tudtak szerelni! |
|
 |
11
2002-08-12 16:34:46
|
222
|
"jó-jó tudom kötözködés és inkább a sztárokat rakja bele a DreamTeamba az ember, de hát a tények mellett ne menjünk el, vagy?:)))"
Erre van egy pár ellen példa, pl. a VB eddigi történetének legjobb 11-e, kb. így néz ki.(ezt csak én találtam ki, de igazából régi nevekkel van)
--------------Kahn------------
-Backham--Ronaldo--Figo--Zidane--
--Maradona--Eusébio--Platini-Puskás
----Roby Carlos----Kluivert----
Remélem érted, mire akartam kilyukadni...:-o))
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
|
|
A hozzászólás:
 |
Ruud_Krol
2002-08-12 13:24:14
|
221
|
ja és még valami
ez a középpálya elég támadó felfogású, az nem is baj, csak hát az igazi 'vízhordók" nincsenek a csapatban és akkor ki fog futni, védekezni, labdát szerezni?
jó-jó tudom kötözködés és inkább a sztárokat rakja bele a DreamTeamba az ember, de hát a tények mellett ne menjünk el, vagy?:))) |
|
Előzmény:
 |
nj
2002-08-09 18:58:55
|
211
|
Hozzuk fel a topicot! :-)
Szerintetek, hogy állna fel minden idők legjobb holland válogatottja?
Nekem ez a kedvencem:
Van Breukelen - Suurbier, R. Koeman, Rijkaard, Krol - Neeskens, Bergkamp, Gullit - Cruyff, Van Basten, Rensenbrink
Cserék: Van der Sar, F. de Boer, Haan, Van Hanegem, Kluivert |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|