Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-08-12 13:01:21 5
Az ötlet jó...:))
Én eddig egy regénykezdeménnyel büszkélkedhetem, és jópár cikkel, amik meg is jelentek a neten a Zöldmagazinban..
Összefoglalóan a cikkeket itt lehet megtekinteni:
Állati érdekességek
A hozzászólás:
gyalogdémon Creative Commons License 2002-08-12 09:43:54 4
hádehogynem kiváncsi vagyok rájuk:) és szerencsémre akadnak elvetemültek, akik meg is osztják velem.
viszont úgy tapasztalom, kell némi közelebbi ismerettség ahhoz, hogy emberek megosszák a másikkal a sajátjukat... vagy valami ilyesmi. nálam ez pl. úgy működött, hogy először én mutattam sajátokat nekik, aztán viszonozták, mert rendesek (és mert látták, hogy nem kell félni tőlem, nem vagyok irodalmi zseni hálistennek:))
de ez a topic remek ötlet, mert úgy gondolom, az anonimitás tán dob a bátorságon. kiiváncsiság meg adott, ugye:)
...viszont, mint topic-indiitó, léccives kezdd te el a sort, ha javasolhatom, hogy kövessék a példádat a nickek:)
(ja, és egy javaslat: pl. a magyar elektronikus könyvtárba bárki feltehet saját szerzeményt, akár irodalmi, akár tudományos, akár más témákban... akár álnéven is. ha most reklámozni akarnám a helyet [1ébként mért ne?], feltenném, hogy küldjük nekik a cuccokat, és ide meg linkeljük be, nem? www.mek.iif.hu a ciime :)
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-08-12 09:25:29 3
És nem vagy kíváncsi rá, miket alkotnak?
Én nagyon!
Féltve dugdosott irományokat sikerült kiimádkoznom a páromtól olvasásra, és teljesen szuperjók voltak!

Gondolom mások is félnek közszemlére tenni alkotásaikat, merthogy elégedetlenek vele. Elárulom, mindenki aki ír, elégedetlen. Nem jelenne meg könyv, ha addig javítgathatnák az írók, amíg teljesen elégedettek nem lesznek vele.
Így rengeteg remekmű bújdosik el a fiókok mélyére, vagy egy eldugott folderbe..:)

Na, én ezekre volnék kíváncsi.. illetve azokra, akik már publikáltak is, csak nem tudok róla.. Az is felettébb érdekelne ám!

Mint mondják, az írást (se)nem lehet befejezni, csak abbahagyni...:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!