Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-08-12 09:25:29 3
És nem vagy kíváncsi rá, miket alkotnak?
Én nagyon!
Féltve dugdosott irományokat sikerült kiimádkoznom a páromtól olvasásra, és teljesen szuperjók voltak!

Gondolom mások is félnek közszemlére tenni alkotásaikat, merthogy elégedetlenek vele. Elárulom, mindenki aki ír, elégedetlen. Nem jelenne meg könyv, ha addig javítgathatnák az írók, amíg teljesen elégedettek nem lesznek vele.
Így rengeteg remekmű bújdosik el a fiókok mélyére, vagy egy eldugott folderbe..:)

Na, én ezekre volnék kíváncsi.. illetve azokra, akik már publikáltak is, csak nem tudok róla.. Az is felettébb érdekelne ám!

Mint mondják, az írást (se)nem lehet befejezni, csak abbahagyni...:)

A hozzászólás:
gyalogdémon Creative Commons License 2002-08-12 07:23:22 2
kedvenc szépiiróm szavaival élve:

"Mindenki iir, csak nem mindenki veti papiirra."

1ébként magam is meglepődök, hogy az én kis ismerettségi körömben is lassanként mindenkiről kiderül, minimum jegyzetel magának szépeket, de többen ennél messzebbre is mennek...:)

Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-08-09 11:47:19 -
Lassanként sok emberről kiderül, hogy ír ide oda; újságba, szaklapba, maga örömére...
Na én kíváncsi vagyok az alkotó emberekre, hisz annyi érdekességre lehet így rábukkanni..
Információéhes vagyok! Azaz INPUT függő, mint Johnny, az 5-ös robot.. :))

Persze, mint szintén alkotó lény, azért én is tukmálnék ezt-azt másokra! :))

Várok szeretettel mindenkit, aki szeret írni, alkotni!

(gondolom lesz aki csak 0-át ír, de hát ilyenek is vannak)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!