|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2002-08-10 16:18:07
|
269
|
263-ra:
mi a gondod a hatossal? a csúcsfények kiégtek, de ezt játszva le lehet nagyítani - igaz, nekem. a negán rajta vannak a fények, csak át is kell vinni a fotopapírra: talán lágyabb fokozat, utólagos beégetés, osztott kontraszt variokontraszt papíron, elővilágítás homogén fénnyel a legvilágosabb szürkéig, tónusbontás többféle technikával - ez a lényeg. jó szórakozást! meg egy csomó jó fényképet! Üdv. |
|
Előzmény:
 |
azazell0
2002-06-18 22:39:07
|
263
|
http://kep.tar.hu/azazell0/index.phtml?aid=27522940
lécciléccilécci nézzétek meg többen, meg írjatok róla is valamit!
már lent írtam a képekről megjegyzéseket (227)
bónusz kérdés: mindenféle ff kézi laborálási trükkel (kitakarás, stb...?) nem menthető meg a nagyon jól sikerült, de felül reménytelenül kiégett 6-os? (ha nem, még a végén elmegyek ugyanoda, és megcsinálom mégegyszer ugyanazt a képet...) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|