Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2002-08-10 16:18:07 269
263-ra:
mi a gondod a hatossal? a csúcsfények kiégtek, de ezt játszva le lehet nagyítani - igaz, nekem. a negán rajta vannak a fények, csak át is kell vinni a fotopapírra: talán lágyabb fokozat, utólagos beégetés, osztott kontraszt variokontraszt papíron, elővilágítás homogén fénnyel a legvilágosabb szürkéig, tónusbontás többféle technikával - ez a lényeg. jó szórakozást! meg egy csomó jó fényképet! Üdv.
Előzmény:
azazell0 Creative Commons License 2002-06-18 22:39:07 263
http://kep.tar.hu/azazell0/index.phtml?aid=27522940

lécciléccilécci nézzétek meg többen, meg írjatok róla is valamit!

már lent írtam a képekről megjegyzéseket (227)

bónusz kérdés: mindenféle ff kézi laborálási trükkel (kitakarás, stb...?) nem menthető meg a nagyon jól sikerült, de felül reménytelenül kiégett 6-os? (ha nem, még a végén elmegyek ugyanoda, és megcsinálom mégegyszer ugyanazt a képet...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!