Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002-08-24 13:27:22 288
Engedélyem azóta sincs ... a csekk ott virít az ablakban azóta nem ugatnak. Kérdés meddig.
A hozzászólás:
Csokis Creative Commons License 2002-08-10 08:00:46 287
Szerintem nagyjából számolják a napokat, és úgy érzik, hogy kamuzol. (Az előzőhöz képest ez négy hét.) Én is megkérdeztem a múltkor az egyik kékruhást, hogy mit csináljak autócserekor, de ő is azt mondta, hogy tegyek egy papírt az ablakba, hogy "Új vásárlás, engedély folyamatban." (Azt fel sem merem tételezni, hogy van ilyen nyomógombjuk, ami memóriából visszaköpi, ha túl rég adják be neki adott rendszámra ugyanazt a dumát.)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2002-08-10 07:46:05 286
Eddig tartott ... 2-3 hétig nem volt semmi, utána valszeg cserélődhettek a köcsögök, mert onnantól konzekvensen mindennap 2. Szegény most micsinál majd ha kiteszem az engedélyt ...
Ehh, legalább otthon nyugtom lesz végre ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!