Keresés

Részletes keresés

Csokis Creative Commons License 2002-08-10 08:00:46 287
Szerintem nagyjából számolják a napokat, és úgy érzik, hogy kamuzol. (Az előzőhöz képest ez négy hét.) Én is megkérdeztem a múltkor az egyik kékruhást, hogy mit csináljak autócserekor, de ő is azt mondta, hogy tegyek egy papírt az ablakba, hogy "Új vásárlás, engedély folyamatban." (Azt fel sem merem tételezni, hogy van ilyen nyomógombjuk, ami memóriából visszaköpi, ha túl rég adják be neki adott rendszámra ugyanazt a dumát.)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2002-08-10 07:46:05 286
Eddig tartott ... 2-3 hétig nem volt semmi, utána valszeg cserélődhettek a köcsögök, mert onnantól konzekvensen mindennap 2. Szegény most micsinál majd ha kiteszem az engedélyt ...
Ehh, legalább otthon nyugtom lesz végre ...
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2002-07-14 12:58:21 282
Kérdés : vettem egy kocsit, ugyebár van 15 napom átíratni. (Tényleg, ez munka- vagy naptári napot jelent ??) Úgy néz ki el is tart addig, mivel a törzskönyvet csak 1-2 hét múlva kapom meg.
Ez alatt a 15 nap alatt hol álljak meg ????
Mert az önkormányzatnál csesztek igazolást vagy bármi ideiglenes megoldást jelentő papirost adni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!