Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-08-11 20:10:44 1
Hát igen.. azokre vagyok kivácsi, akik nem nullák..:))
A hozzászólás:
Zsoldos Creative Commons License 2002-08-09 11:49:58 0
Nem 0 embert találsz itt a fórumokon is.
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-08-09 11:47:19 -
Lassanként sok emberről kiderül, hogy ír ide oda; újságba, szaklapba, maga örömére...
Na én kíváncsi vagyok az alkotó emberekre, hisz annyi érdekességre lehet így rábukkanni..
Információéhes vagyok! Azaz INPUT függő, mint Johnny, az 5-ös robot.. :))

Persze, mint szintén alkotó lény, azért én is tukmálnék ezt-azt másokra! :))

Várok szeretettel mindenkit, aki szeret írni, alkotni!

(gondolom lesz aki csak 0-át ír, de hát ilyenek is vannak)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!