|
|
|
|
 |
Rianna
2002-08-11 20:10:44
|
1
|
| Hát igen.. azokre vagyok kivácsi, akik nem nullák..:)) |
|
A hozzászólás:
 |
Zsoldos
2002-08-09 11:49:58
|
0
|
| Nem 0 embert találsz itt a fórumokon is. |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2002-08-09 11:47:19
|
-
|
Lassanként sok emberről kiderül, hogy ír ide oda; újságba, szaklapba, maga örömére...
Na én kíváncsi vagyok az alkotó emberekre, hisz annyi érdekességre lehet így rábukkanni..
Információéhes vagyok! Azaz INPUT függő, mint Johnny, az 5-ös robot.. :))
Persze, mint szintén alkotó lény, azért én is tukmálnék ezt-azt másokra! :))
Várok szeretettel mindenkit, aki szeret írni, alkotni!
(gondolom lesz aki csak 0-át ír, de hát ilyenek is vannak) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|