Keresés

Részletes keresés

gyalogdémon Creative Commons License 2002-08-12 07:23:22 2
kedvenc szépiiróm szavaival élve:

"Mindenki iir, csak nem mindenki veti papiirra."

1ébként magam is meglepődök, hogy az én kis ismerettségi körömben is lassanként mindenkiről kiderül, minimum jegyzetel magának szépeket, de többen ennél messzebbre is mennek...:)

Zsoldos Creative Commons License 2002-08-09 11:49:58 0
Nem 0 embert találsz itt a fórumokon is.
A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2002-08-09 11:47:19 -
Lassanként sok emberről kiderül, hogy ír ide oda; újságba, szaklapba, maga örömére...
Na én kíváncsi vagyok az alkotó emberekre, hisz annyi érdekességre lehet így rábukkanni..
Információéhes vagyok! Azaz INPUT függő, mint Johnny, az 5-ös robot.. :))

Persze, mint szintén alkotó lény, azért én is tukmálnék ezt-azt másokra! :))

Várok szeretettel mindenkit, aki szeret írni, alkotni!

(gondolom lesz aki csak 0-át ír, de hát ilyenek is vannak)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!