Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2002-08-09 03:04:25 268
267-re:
ff mint a puding, chrome veszélyes hull. gyűjtőbe
Előzmény:
Bodnar.Robert Creative Commons License 2002-08-08 13:16:00 267
Sziasztok!

Nemrégiben a tulajdonomba került egy-két régi dolog, szeretném megtudni, használhatók-e még valamire, és vajon milyen eredménnyel. Szóval:
jópár csomag Positol fekete tónussal dolgozó papírhívó;
2 nagy doboz Orwo A49 finomszemcsés hívó;
30 méter Orwo MA 8 jelölésű film;
Diachrom színes fodítós filmhívó (ez kifejezetten Orwochrome filmekhez való, abból is van 2 tekercs, még a 80-as évekből :-)).
Mit gondoltok, érdemes ezekkel foglalkoznom?
Ja, és van még vagy 600 lap különféle Bromofort FF papír is.

Előre is köszi: Robi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!