Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
rover216 Creative Commons License 2002-08-05 22:27:08 6
Szia!

Sajnos nem sikerült! A bocskain végigmentem 2x de nem találtam állatboltot!

A budagyöngyében meg nem volt ez a fajta alom!

Nem tudom biztosan ugyan arra gondolunk e :
amit én szeretnék az kicsi űanyag golyócskákból áll amik megkötik a vizeletet és szagtalan lesz az alom!
Egy zacskó elég 1 hónapig ( nem kell cserélni csak a szilárd végterméket kell kiszedni)

A neve pedig Spéci macska alom és 1-1500 Ft körül van!

Szia!

Előzmény:
m_anna Creative Commons License 2002-08-04 13:53:29 5
Sikerült almot venni?

Anna

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!