Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
rover216 Creative Commons License 2002-08-03 21:45:55 3
O.K

A budagyöngye biztoson nyitva van ha ott nincs akkor hétfőn Bocskai!

Különben az általam megkérdezett kiskereskedők
mind azt mondták "tudnánk hozatni a nagykerből de nem vinnék mert drága"! Azt viszont, hogy hol a nagyker nem mondják meg!

Mégegyszer: thanks!

Előzmény:
m_anna Creative Commons License 2002-08-03 21:40:37 2
Inkább holnap után nézd meg, holnap vasárnap, nem tudom, hogy nyitva vannak-e.

Egyébként mintha a másik topicon írták volna régebben, hogy a Lehel téri piacon is árulnak ilyet.

Anna

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!