Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
salfonc Creative Commons License 2002-08-01 23:15:31 3
Hello,
Létezik ilyen, en is akartam, de boyler lett
belole.Az a baja, hogy villanyórát kellett volna cserélni, vagy bőviteni, mert egy átlagos 16 amperes nem birja. Akkor ugyanis túl sokat fogyaszt, amikor éppen használod. Ha nem, akkor semennyit. A boyler folyamatosan ad vizet, igaz, hogy állandóan fogyaszt valamennyit, de nem kell hozzá villanyora csere.
Létezik fekvő boyler is, amit a földre lehet tenni. Faház esetén praktikus.
Előzmény:
szipusz2 Creative Commons License 2002-07-31 20:59:10 2
Igen ezt láttam, de nekem olyan kéne, ami folyamatosan tud melegvizet adni...kezdek elbizonytalanodni :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!