Keresés

Részletes keresés

szipusz2 Creative Commons License 2002-08-01 15:49:28 1
Nincs valakinek konkrét bíztató tapasztalata?
A hozzászólás:
r_bendegúz Creative Commons License 2002-08-01 15:44:40 0
szipusz2,
azért nem 0 az esélye. ;o)
r_b.
Előzmény:
szipusz2 Creative Commons License 2002-08-01 13:36:49 -
Sziasztok!

Az a helyzet, hogy van egy vevő a lakásomra, aki nagyon szeretné megvenni. A baj az hogy (xösszeget mondok) a vételár 7m és van 2-2.5m ft-ja.
Ilyenkor érdemes hitellel próbálkozni, vagy van számára valami más lehetőség?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!