Keresés

Részletes keresés

Del__ Creative Commons License 2002-08-12 10:50:24 246
Sziasztok!

No kérem, megtértem a nyaralásból kb. 450 képpel és sok-sok tapasztalattal felvértezve :) Azt kell mondjam nagyon kellemes csalódás ez a tok, egészen jó képeket lehet csinálni vele (akár vakuval is!). Elméletileg lesznek majd minták a neten és bár egy a búvárbázison jelenlévő profi fotós mindössze "élményképeknek" titulálta a műveimet (na ja, 2 milliós szerkóval kicsit más kategóriában mozgott...), szerintem azért nem lettek olyan rosszak. MInd1, majd megítélitek :)

CáPeti: köszi az oldalakat, nagyon jó tippet adtál, valami ilyesmit kerestem én is vásárlás előtt, csak sajna én nem találtam meg őket. ami meglepett, hogy több magyar is irogat a fórumokban (talán a digideep-en), úgyhogy azért vagyunk néhányan akik ezzel foglalkoznak :) A Canon tok nemhivatalos mélységi csúcsát is egy magyar srác tartja 44 méterrel (én ugyan 46-on is csináltam vele képet... :)), ami azért érdekes, mert a tokot 30 méterre hitelesítették... Megnéztem a képeidet, nagyon tetszettek, ha gondolod, én is küldhetek néhányat...

Raha: no mi a helyzet a vakuval? odaért már az ismerősödhöz? Neked is küldök majd néhány képet mutatóba, kíváncsi vagyok mi lesz a véleményed róluk. Szerintem egész jól lehetett használni a beépített vakut, igaz, panoráma képekhez valóban használhatatlan. Ezért is lennék kíváncsi a külső vakus tapasztalatokra...

köszi és üdv

Del

A hozzászólás:
CáPeti Creative Commons License 2002-08-01 14:18:36 245
Del

Ajánlom figyelmedbe:

www.wetpixel.com itt a fórumon vannak érdekes hozzászólások
www.digideep.com gép+tok összeállítások

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!