|
|
|
|
 |
CáPeti
2002-08-01 10:01:34
|
241
|
Igen, mindenképp jobb lett volna (lenne) olyat venni, de ha az árakat is nézzük, akkor szinte a többszörösébe kerül egy olyan tok amin van vaku csatlakozó. És ez azért nem biztos, hogy kifizetődő a magamfajta, ( és talán Del nevében is mondhatom) hobby búvárnak, aki örül, ha évente 15-20 merülést össze tud hozni.
|
|
A hozzászólás:
 |
Raha
2002-07-31 13:46:53
|
239
|
Nem, sajnos azokat nem ismerem.
De ha digitet víz alá viszel, nekem az a véleményem, hogy legyen az olyan ami ismeri a vakut (és a tokon van csatlakozás).
Szóval innen nagyon leszűkült a lista. Mondjuk a Nikon Cooplpix sorozatra :-) |
|
Előzmény:
 |
CáPeti
2002-07-31 07:43:04
|
238
|
Szia Raha!
És esetleg az Olmypusról is van valami tapasztalatod (3040) ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|